IMPREZY FIRMOWE

Spotkanie integracyjne w plenerze

Grupy osób o wspólnych zainteresowaniach, seniorzy, czlonkowie organizacji społecznych (15 do 65 osób), uczestniczą w imprezie, której przebieg ma na celu integrację i poznanie się uczestników oraz  budowanie przyjacielskich relacji poprzez wspólne biesiadowanie i udział w konkurencjach opartych na średniowiecznym dziedzictwie (np. strzelanie z łuku i rzut włócznią). Impreza kończy się wspólnym ogniskiem i grillem (kiełbasa, karkówka, szaszłyki, chleb ze smalcem itp.). Na życzenie – catering.

W ramach wspólnej oferty Przystanek Łojewo grupa może obejrzeć prezentacje multimedialne Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich (500 m) i zwiedzić sale muzealne: St. Przybyszewskiego, Kujawską i Askaukalis (archeologiczna).

Eventy firmowe – pikniki firmowe, spotkania z klientami

Duże imprezy plenerowe dla kilkuset uczestników. Do dyspozycji naszych gości dddajemy ponad 1 ha terenu zielonego (łącznie obszar obiektu to 1,5 ha), na którym jest możliwość ustawienia dodatkowych namiotów, przenośnych WC, urządzeń nagłaśniających (energia elektryczna na całym terenie), ustawienia stołów i ław oraz innych dodatkowych atrakcji (np. place zabaw dla dzieci – dmuchańce). Do wykorzystania w ramach spotkania firmowego jest także sala multimedialna wyposażona w projektor, komputer i nagłośnienie. Miejsca siedzące dla uczestników pod zadaszeniem (sala,  markizy, namiot) dla ok. 150 osób (łącznie miejsc siedzących ok. 200). W ramach atrakcji dodatkowych organizujemy zabawy integracyjne oparte na średniowiecznym dziedzictwie (konkurencje militarne, gry terenowe i zabawy zręcznościowe), a także możliwość zrobienia sobie zdjęcia w stroju woja słowiańskiego  z tarczą, mieczem, łukiem, włócznią. Na terenie dostępne są takie atrakcje jak Kamienny Krąg Mocy, Wierzbowy Labirynt, Utopiec w stawie, Źródło Życia. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania pogańskiego obrzędu z udzałem uczestników. Poza cateringiem oferujemy także karkówkę z grilla, ognisko z kiełbaskami, potrawy tradycyjne (sery, smalec, ogórki itp.) oraz  możliwość własnoręcznego przygotowania średniowiecznych podpłomyków.

Szkolenia i konferencje

Imprezy w plenerze pod namiotem (64 osoby) i w sali multimedialnej (max. 80 osób przy stołach lub do 100 osób w układzie konferencyjnym). Elementem dodatkowym  mogą być takie atrakcje jak inscenizacja obrzędu, mini turniej drużyn, opowieść o tematyce historycznej i wierzeniach Słowian, spacery po zielonym labiryncie itp. Poza cateringiem oferujemy także karkówkę z grilla, kiełbaski znad ogniska, podpłomyki z powidłami, tradycyjny chleb ze smalcem lub białym serem.

Spotkania biznesowe, bankiety 

Spotkania w małym gronie, organizowane na specjalne zamówienie, dla przeprowadzenia dyskretnych negocjacji, w ustronnym miejscu, w naturalnym otoczeniu.