FIRMOWE

Spotkanie integracyjne w plenerze. Zorganizowane grupy osób uczestniczą w imprezie, której celem jest budowanie przyjacielskich relacji poprzez wspólne biesiadowanie i udział w konkurencjach opartych na średniowiecznym dziedzictwie (np. strzelanie z łuku i rzut włócznią). Impreza kończy się wspólnym ogniskiem. Na życzenie – catering. Dodatkowe atrakcje są dostępne w ramach oferty Przystanku Łojewo.

Eventy firmowe, pikniki firmowe, imprezy dla pracowników, spotkania z partnerami. Na obszarze ponad 1 ha terenu zielonego jest możliwość ustawienia dla kilkuset uczestników dodatkowych namiotów, stołów i ław oraz innych dodatkowych atrakcji. Stałym wyposażeniem Gaju jest namiot i sala multimedialna – oferujemy miejsca siedzące pod zadaszeniem dla ok. 150 osób. Dla uczestników organizujemy zabawy integracyjne oparte na średniowiecznych umiejętnościach. Poza cateringiem oferujemy ognisko z kiełbaskami, potrawy tradycyjne (sery, smalec, ogórki itp.) oraz  możliwość własnoręcznego przygotowania średniowiecznych podpłomyków.

Szkolenia i konferencje, wizyty studyjne. Imprezy w plenerze pod namiotem i w sali multimedialnej. Elementem dodatkowym mogą być takie atrakcje jak inscenizacja słowiańskiego obrzędu, mini turniej drużyn, opowieść o tematyce historycznej i wierzeniach Słowian, spacery po zielonym labiryncie itp. Spotkania biznesowe, bankiety. Spotkania w małym gronie, na specjalne zamówienie, organizowane dla przeprowadzenia dyskretnych negocjacji, w ustronnym miejscu, w naturalnym otoczeniu.